Apie mus

STATAU.LT suteikia Klientams virtualią platformą, t. y. Svetainę, kurioje itin paprastai ir greitai Klientai (Ieškau) turi galimybę paskelbti Statybos darbų arba Mechanizmų nuomos paieškos skelbimus, o Klientai (Siūlau) teikti pasiūlymus. 

STATAU.LT moto:

Tinkamu laiku ir vietoje už geriausią kainą

STATAU.LT tikslinė veikla

Statybos darbai:

  • Ieškantiems, kas gali atlikti darbus (Užsakovams) – vos per keletą minučių užpildžius paieškos duomenis bus paskelbta paieška. Iki Jūsų paieškoje nurodyto termino pabaigos Rangovai teikia savo pasiūlymus.
  • Ieškantiems darbo (Rangovams) – greita ir paprasta Užsakovų paieška. Iki pat paieškos pabaigos rodomi visi kitų Rangovų pateikti pasiūlymai, bet kada galima atnaujinti savo pasiūlymą ir konkuruoti dėl užsakymo. Rangovų kontaktiniai duomenys Užsakovui pateikiami pagal Rangovų pasiūlymus (geriausios kainos prioritetiškumu).
     

Mechanizmų nuoma:

  • Ieškantiems, kas gali išnuomoti mechanizmą (Užsakovams) – vos per keletą minučių užpildžius paieškos duomenis bus paskelbta paieška. Iki Jūsų paieškoje nurodyto termino pabaigos Nuomotojai teikia savo pasiūlymus.
  • Ieškantiems, kam išnuomoti mechanizmą (Nuomotojams) – greita ir paprasta Užsakovų paieška. Iki pat paieškos pabaigos rodomi visi kitų Nuomotojų pateikti pasiūlymai, bet kada galima atnaujinti savo pasiūlymą ir konkuruoti dėl užsakymo. Nuomotojų kontaktiniai duomenys Užsakovui pateikiami pagal Nuomotojų pasiūlymus (geriausios kainos prioritetiškumu).